Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

O nas

InsERT jest krajowym liderem – pod względem liczby sprzedanych licencji – wśród producentów oprogramowania dla małych i średnich firm. Tworzymy programy proste w obsłudze, a jednocześnie na tyle uniwersalne, żeby mogły spełniać wymagania bardzo różnych odbiorców. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie firmą – od obsługi sprzedaży, przez księgowość i finanse, po kadry i płace.

Klub InsERT powstał z myślą o użytkownikach programów InsERT, którzy wykupili Abonament na ulepszenia lub teleKonsultanta.

Członkowie Klubu mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek i specjalnych ofert przygotowanych wyłącznie dla nich przez Partnerów Klubu, którymi zostały znane i cenione na rynku marki.

Aby dołączyć do grona Członków Klubu InsERT, wystarczy posiadać przynajmniej jeden zarejestrowany program firmy InsERT i wykupić do niego roczny Abonament na ulepszenia lub teleKonsultanta.

Więcej na temat zasad uczestnictwa

Witryna stworzona na platformie