Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Zasady uczestnictwa

Do grona Członków Klubu InsERT należą zarejestrowani użytkownicy programów firmy InsERT, którzy wykupili roczny Abonament na ulepszenia lub teleKonsultanta do przynajmniej jednego z posiadanych systemów.


Członek Klubu InsERT może korzystać z ofert specjalnych przygotowanych przez Partnerów Klubu wyłącznie przez okres ważności Abonamentu na ulepszenia lub teleKonsultanta. Każdy z Członków Klubu InsERT może zamówić dowolną liczbę produktów dostępnych w ofercie Klubu InsERT.

Aby dołączyć do Klubu, wystarczy wykupić Abonament na ulepszenia lub teleKonsultanta do dowolnego zarejestrowanego produktu firmy InsERT. Zarówno Abonament, jak i teleKonsultant są dostępne w sieci dystrybucji.

Zamówienia na wybrane usługi można składać wyłącznie w firmie InsERT za pomocą formularza internetowego, bądź telefonicznie pod numerem telefonu 071-78-76-157.

Zawartość niniejszego serwisu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Witryna stworzona na platformie